stavarna.com :: Stravování (24.05.2022 - 21:29)

Stravování

Změny od 1. února 2017

Každý zaměstnanec školy má možnost zvolit jednu ze dvou možností stravování:

  • stravování v jídelně DM v Holečkově ulici - cena oběda je 61,- Kč, z toho příspěvek školy činí 26,- Kč, zaměstnanec doplácí 35,- Kč (srážkou ze mzdy)
  • stravenky Sodexo - cena stravenky činí 60,- Kč, z toho  příspěvek školy činí 26,- Kč, zaměstnanec doplácí 34,- Kč (srážkou ze mzdy)

V případě stravování ve školní jídelně DM Holečkova ulice zůstává vše podle dosavadního postupu, jen se mění cena doplatku zaměstnace.

V případě čerpání stravenek Sodexo obdrží zaměstnanec v únoru zálohově plný počet stravenek podle pracovních dní a délky úvazku (nárok vzniká pouze při odpracování alespoň 3 hodin za den). V následujícím měsíci bude vždy nárokový počet stravenek na příslušný měsíc snížen o počet stravenek, na které v předchozím měsíci nevznikl nárok z důvodu čerpání dovolené, studijního volna, z důvodu nemoci nebo vyslání na pracovní cestu.

Změny zvolené varianty budou možné až od září 2017.

Zaměstnanec, který není přihlášen ke stravování ve školní jídelně DM Holečkova ul. má možnost si zde zřídit individuální účet za cenu 61,- Kč za oběd. Jídelna vyžaduje platbu předem v hotovosti na pokladně.

Stravenky jsou k vyzvednutí:

  • v úterý 7. 2. 2017 u pí Kleinové
  • ve středu 8. 2. 2017 u pí Pernikářové

Kde je možno uplatnit stravenky Gastro Pass?

Informace najdete na stránce MůjPass po zadání typu poukázky "Stravenka Gastro Pass".

Stravování v Domově mládeže v Holečkově ulici

Zde si můžete prohlédnout jídelníček (jídelna 5050) a na této adrese si můžete objednat jídlo dle vaší chuti.